गुल्मीमा जिप दुर्घटना:३ को मृत्यु ६ घाइते

गुल्मीमा जिप दुर्घटना:३ को मृत्यु ६ घाइते 

सुनिल न्यौपाने गुल्मी 

गुल्मीमा जिप दुर्घटना भएको छ दुर्घटनामा परि ३ को मृत्यु भएको छ भने ६ जना घाइते भएका छन घाइतेको  अवस्था मध्यम रहेको छ। बुटवलबाट तम्घास तर्फ आउदै गरेको लु १ ज  ४४९० नम्बरको जिप गएराती ११ बजे  बुटवल तम्घास सडकखण्ड अन्तरगत रेसुङ्गा नगरपालिका वडा नम्बर १० छहरामा दुर्घटना भएको हो।                                                                                      जिप आफै अनियंत्रित भइ सडकदेखी  ५०० मिटर तल खसेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीले जनाएको छ।  जिपमा सवार ९ जना मध्य ३ को उपचारको क्रममा मृत्यु भएको छ भने घाइते ६ जनालाई  उपचारको लागी जिल्ला अस्पताल तम्घास पठाइएको छ ।                  दुर्घटनामा मृत्‍यु हुनेहरुमा ७० बर्षिय क्षेत्र बहादुर थापा, ४६ बर्षिया राधिका थापा र १९ बर्षिया संगिता सुनार रहेका छन् । दुर्घटनामा परेर घाईते हुनेहरुमा मुसिकोट न.पा २ बस्ने २६ बर्षिय कमल थापा, सोही स्थानका ४३ बर्षिया खिमा थापा, ३८ बर्षिया खिमा थापा, ३६ बर्षिय राजु थापा र मुसिकोट न.पा ३ नेटा बस्ने ४७ बर्षिया सुमित्रा सुनार र चितवन भरतपुर स्थित ५० बर्षिया राधा के.सी रहेको गुल्मी प्रहरीले जनाएको छ ।

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copyright © 2021 All right reserved to Musikot Online