इस्मा गाउँपालिका-५ मा अध्यक्षको उम्मेदवारमा अर्याल सर्वसम्मत

आगामी वैशाख ३० गते हुने स्थानिय तहको निर्वाचनका लागि गुल्मी जिल्लाको इस्मा गाउँपालिका वडा नम्बर-५ मा नेपाली काङ्ग्रेस  गुल्मी-२ प्रदेश क क्षेत्रीय सभापति झबिन्द्र अर्याललाई वडा अध्यक्षको सर्वसम्मत उम्मेद्वार बनाइएको छ। 

                                                                                                                                                                                विगत  १७ बर्ष देखी नेपाली काङ्ग्रेसको राजनीतिमा खटिएका अर्याल २०७४ सालको स्थानीय निर्वाचनमा सोही वडामा वडा अध्यक्षमा ८ मतले पराजित भएका हुन । चुनावमा पराजित भएता पनि पाँच बर्ष सम्म जनताको काममा  निरन्तर खटिएका थिए।

                                                                                  विद्यार्थी राजनीति हुदै तरुण दलको  गुल्मी साबिक-३ को क्षेत्रीय सभापति, नेपाली काङ्ग्रेस गुल्मी क्षेत्रीय सदस्य हुदै अहिले अर्याल गुल्मी-२ प्रदेश क क्षेत्रीय सभापति हुन। युवालाई गाउँमै रोजगार, कृषि पर्यटनमा जोड ,खुसी वडा समृद्द वडा बनाउनको लागि आफ्नो उम्मेदवारी रहेको अर्यालले बताएका छन।

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copyright © 2021 All right reserved to Musikot Online